Sugerowana cena kamery internetowej Icon7 Cyris T620 wynosi 169 złotych brutto

Jakość HD w kamerze Icon7 Cyris T620

Wyposażona w dwumegapikselowy sensor Cyris T620 HD jest kamerą internetową oferującą jedną z najwyższych rozdzielczości spośród rozwiązań obecnie dostępnych na rynku.

Natywna rozdzielczość 2.0 mpix pozwala na nagrywanie filmów w jakości HD (1 600 x 1 200) oraz na wykonywanie zdjęć w interpolowanej rozdzielczości 5 mpix (2560 x 1920). Dodatkowo T620 wyposażono w trzykrotny zoom cyfrowy oraz wbudowany mikrofon z funkcją redukcji echa.

Użytkownicy często korzystający z wideokonferencji z pewnością docenią funkcję inteligentnego śledzenia twarzy, która sprawia, że twarz rozmówcy zawsze pozostaje w centrum obrazu. W kamerze internetowej Cyris T620 zastosowano również znaną m.in. z myszek Icon7 Twister T1000 i Evolution konstrukcję SmartTwist. Mechanizm ten pozwala na obracanie kamery o 360o oraz, gdy urządzenie jest odłączone, złożenie go w celu łatwego przenoszenia i ochrony soczewek.

Dołączone do kamery oprogramowanie vLife ułatwia obsługę urządzenia oraz oferuje wiele ciekawych i przydatnych funkcji, takich jak korzystanie ze wspólnego pulpitu przez Internet czy uproszczone zamieszczanie nagranych filmów i zdjęć w serwisach społecznościowych (YouTube, Facebook, Nasza Klasa, itp.).

Sugerowana cena kamery internetowej Icon7 Cyris T620 wynosi 169 złotych brutto. Urządzenie objęte jest 24-miesięczną gwarancją producenta.

Poniżej znajduje się link do prezentacji filmowej zamieszczonej w serwisie youtube.com przedstawiającej kamerę Cyris T620 HD:

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.