Urządzenia objęte zostały 12-miesięczną gwarancją

Kolorowe drukarki do biura

Ricoh Aficio SP C311N oraz C312DN

Aficio SP C311N oraz SP C312DN to drukujące z prędkością 25 stron na minutę drukarki SP, które mają za zadanie doskonale radzić sobie z biurowymi wydrukami. Urządzenia można w prosty sposób podłączyć do sieci i cieszyć się niskimi kosztami posiadania TCO. Dzięki niewielkim wymiarom, obłym kształtom i cichemu działaniu doskonale nadają się do umieszczenia na biurku. Drukarki przeznaczone są dla średnich i dużych grup roboczych, które wykorzystują kolorowe wydruki.

Urządzenia SP C311N i SP C312DN dostarczane są z zainstalowanymi tonerami zintegrowanego typu. Wymiana zużytych materiałów eksploatacyjnych odbywa się bez kłopotu jedną ręką. Dzięki zastosowaniu prostej ścieżki druku zminimalizowane zostały przypadki zacinania papieru. Doskonała jakość druku uzyskiwana jest dzięki rozdzielczości 2400 x 600 dpi, a poziom zużycia tonerów można łatwo sprawdzić na panelu przednim urządzenia.

Nowe drukarki wykorzystują funkcje oszczędzania papieru i energii zmniejszając koszty eksploatacji. Krótki czas nagrzewania pozwala na częste korzystanie z trybu oszczędzania energii. Model SP C312DN jest standardowo wyposażona w moduł druku dwustronnego, co również przyczynia się do ograniczenia kosztów.

Urządzenia są już dostępne w cenach 3100 i 3800 złotych, odpowiednio za modele C311N oraz C312DN.