Kompaktowy projektor zgodny z HDTV

1,5kg, 2 000 ANSI lumenów, kontrast 1 000:1, rozdzielczość XGA (1 024x768), 3D Color Management i Golden Ratio Color – to w skrócie BenQ CP270, przenośny projektor.

Projektor ma rozdzielczość własną (podstawową) XGA – 1 024×768 pikseli, jasność 2 000 ANSI lumenów kontrast 1 000:1. Dzięki kompaktowej obudowie i wadze około 1,5 kg, projektor BenQ CP270 może być towarzyszem w podróży. Konstrukcję zaprojektowali styliści z Lifestyle Design Center, należącego do BenQ. Projektor wyposażony jest w szereg użytecznych funkcji tj. Off&Go, automatyczne likwidowanie efektu zniekształceń trapezowych oraz automatyczne wyszukiwanie źródła sygnału wejściowego, korekta koloru tła obrazu (ekranu), czy pomiar czasu prezentacji. Obudowa projektora jest wykonana ze stopu magnezowego z panelem sterowania umieszczonym na górnej części obudowy, obiektyw umieszczony jest natomiast całkowicie wewnątrz obudowy.

BenQ CP270 feruje użytkownikowi zoptymalizowane tryby takie jak Dynamic, sRGB, Kino, Prezentacja oraz Standard. BenQ CP270 oferuje pełny zestaw gniazd PC i wideo, w tym jest kompatybilny z HDTV. W konstrukcji urządzenia BenQ zastosował technologię odwzorowania kolorów do generowania barwnego obrazu. Dzięki zastosowaniu tzw. Golden Ratio Color (Złotego Koła Kolorów), obraz jest ma być wyraźny z precyzyjnym odwzorowaniem barw.

Projektor korzysta także z technologii BrilliantColor, która pozwala na wyświetlanie obrazu o podwyższonej jasności z dużą głębią kolorów. Co więcej, funkcja 3D Management, pozwala na niezależną zmianę kolorów: żółtego, zielonego, niebieskiego, czerwonego, fioletowego, w zakresie nasycenia, intensywności barwy, itp. Dzięki wysokiej jasności wyświetlanego obrazu, projektor pozwala na prezentację bez zaciemniania pomieszczenia. Jednocześnie zestaw łatwych w użyciu funkcji takich jak np. ustawienia parametrów dla konkretnych aplikacji i zastosowań, pozwala na natychmiastową optymalizację jasności, nasycenia kolorów i kontrastu, wysoką wydajność np. w wykorzystaniu do gier komputerowych.

Projektor dostępny jest już w Polsce w sugerowanej cenie detalicznej 3 199 zł (z VAT). Gwarancja 36 miesięcy (6 miesięcy na lampę) door-to-door.

Chcesz kupić projektor? Sprawdź nasz ranking!

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.