Konferencja stanie się okazją do spotkania specjalistów i praktyków z zakresu zarządzania informatyką

Konferencja o uczelniach przyszłości w Polsce

Systemom obsługi kształcenia i studentów oraz sposobom zdalnego nauczania dedykowana jest konferencja "Perspektywy rozwoju e-uczelni w kontekście globalnej informatyzacji".

Konferencja stanie się okazją do spotkania specjalistów i praktyków z zakresu zarządzania informatyką. Prześledzą perspektywy i przedyskutują koncepcje rozwoju e-uczelni. Omówią więc działanie e-dziekanatu, funkcjonowanie e-biblioteki oraz systemy zdalnego nauczania: e-learning i e-teaching. Wymienią się wiedzą i doświadczeniami dotyczącymi metod, narzędzi i systemów informatycznych. Będzie czas na przegląd najnowszych technologii w kontekście możliwości ich zastosowania w środowisku akademickim.

Co istotne: wnioski płynące ze spotkania zostaną wykorzystane w pracach Komisji ds. Infrastruktury Informacyjnej Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich. Tą drogą trafią do środowiska akademickiego w całej Polsce.

Konferencja wpisuje się w tematykę cyklicznej, odbywającej się już po raz siódmy, Krajowej Konferencji Technologie Informacyjne organizowanej przez Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej. Organizatorami konferencji „Perspektywy rozwoju e-uczelni w kontekście globalnej informatyzacji” są Politechnika Gdańska, Uniwersytet Gdański oraz Akademia Medyczna w Gdańsku.

Terminarz

  • 17 lutego 2009: Ruszyła elektroniczna rejestracja: http://www.e-uczelnia.gda.pl/?ns=rejestracja
  • do 31 marca 2009: Nadsyłanie tekstów referatów i prezentacji
  • do 31 marca 2009: Wnieść można opłatę wg ceny promocyjnej (490 zł)
  • do 30 kwietnia 2009: Ostateczny termin wniesienia opłaty (600 zł) i zakończenia elektronicznej rejestracji
  • 14–15 maja 2009: Konferencja
0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.