myPhone pracuje nad telefonem dla seniora

myPhone prowadzi zaawansowane prace mające na celu wprowadzenie na rynek oryginalnego telefonu. Nowy model ma być szczególnie atrakcyjny dla osób starszych.

Nowy myPhone będzie modelem, który obsługuje tylko jedną kartę SIM (oczywiście bez simlocka), o niezwykle prostym menu i najbardziej podstawowym zestawie funkcji. Uzupełniony jednak o kilka nietypowych rozwiązań ma szansę stać się bardzo pożądanym i poszukiwanym telefonem dla pewnej bardzo licznej grupy użytkowników.

myPhone 1050 senior – bo o nim mowa – będzie modelem przyjaznym dla starszych użytkowników  jak również wszystkich poszukujących prostego telefonu „do dzwonienia”, z dużymi klawiszami o wyraźnym opisie i czytelnym wyświetlaczem. Inne praktyczne cechy tego modelu to: wbudowana latarka diodowa – działająca również po wyłączeniu telefonu, wbudowane radio FM nie wymagające podłączenia zestawu słuchawkowego, blokada klawiatury  obsługiwana przez suwakowy przełącznik z boku klawiatury.

Duży przycisk SOS, do użycia w sytuacji zagrożenia zdrowia lub życia, to kolejna charakterystyczna cecha myPhone 1050 senior. Po jego naciśnięciu włącza się głośny sygnał alarmowy, informujący osoby będące w otoczeniu o zagrożeniu użytkownika. Następnie telefon wysyła SMS-a z prośbą o pomoc, pod cztery wcześniej zdefiniowane numery alarmowe (do lekarza, kogoś z rodziny, na pogotowie, itp.). Po wykonaniu tej operacji aparat inicjuje kolejno połączenia z numerami z listy alarmowej, korzystając z trybu głośnomówiącego.

Planowany termin wprowadzenia myPhone 1050 senior do sprzedaży – koniec kwietnia br. Sugerowana cena detaliczna podana zostanie w chwili wprowadzenia modelu na rynek.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.