Projekt nanofonu powstał dzięki nanotechnologii i zaawansowanemu oprogramowaniu, stworzonemu specjalnie na potrzeby tego urządzenia

Nanofon – pierwsze testy w Polsce rozpoczęte

Telefon zminiaturyzowany tak, że użytkownicy będą go nosić wszczepionego na stałe pod skórę? Po przejściu planowanej obecnie fazy testów NP45LX trafić ma do powszechnego użytku.

Prosta procedura aplikacji urządzenia, brak wewnętrznych źródeł zasilania, współpraca z ludzkim organizmem, a przy tym gwarantowane przez producenta bezpieczeństwo dla użytkownika – oto cechy, które mogą zadecydować o sukcesie NP45LX. Projekt nanofonu powstał dzięki nanotechnologii i zaawansowanemu oprogramowaniu, stworzonemu specjalnie na potrzeby tego urządzenia.

NP45LX to nanofon komórkowy wielkości główki od szpilki, który będzie aplikowany przez użytkownika samodzielnie i bezboleśnie pod skórę ucha za pomocą dołączanego do zestawu urządzenia. Nanofon nie wymaga ładowania – będzie on wykorzystywał do zasilania energię z doskonale ukrwionego i zachowującego odpowiednią temperaturę ucha właściciela, zużywając przy tym tak nieznaczny ułamek ciepła, że dla użytkownika pobór będzie praktycznie niezauważalny. Mimo tak ścisłego związku z organizmem ludzkim technologia zastosowana w NP45LX jest w 100% bezpieczna dla użytkownika – jak gwarantuje producent.

Obecnie polski oddział SIMTEIJIN Institute, placówki, w której powstał NP45LX, poszukuje ochotników do testów, które ostatecznie zadecydują o wprowadzeniu nanofonu na rynek. Niełatwo dostać się do grupy testowej, ponieważ serwis zgłoszeniowy na stronie Instytutu (www.simteijin.com) odnotował już liczbę zgłoszeń przekraczającą zakładaną ilość ochotników. Kwalifikacja do grupy testerów NP45LX nie będzie losowa – fachowcy z SIMTEIJIN Institute oprą procedurę wyboru na ankietach i testach predyspozycji.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.