Projektor dostępny jest już w Polsce w sugerowanej cenie detalicznej 1 649 zł z VAT

Niedrogi projektor dla Kowalskiego

BenQ MP514 to najnowszy model cichego projektora z rodziny popularnych urządzeń wielozadaniowych tego typu. Atutem jest jego cena: 1 649 zł.

BenQ MP514 charakteryzuje się jasnością 2 000 ANSI lumenów i kontrastem 2 500:1, rozdzielczością podstawową SVGA (800 x 600 pikseli). Projektor może współpracować z urządzeniami zewnętrznymi w rozdzielczościach od VGA (640 x 350) do SXGA (1 280 x 1 024 piksele). Projektor jest zgodny z ze standardem HDTV do 1080i oraz systemami TV – NTSC, PAL oraz SECAM. Użytkownik może wybrać ustawienie wyświetlania obrazu w formatach: 4:3 lub 16:9. Obraz wyświetlany jest na ekranie w wielkości (mierzonej po przekątnej) od 75 cm do 750 cm w palecie 16,7 miliona kolorów. Poza tym ma niski poziom hałasu wentylatora – 30dB (w trybie ekonomicznym). Urządzenie zamknięte jest w charakterystycznej, białej obudowie.

Projektor korzysta z opracowanej przez BenQ technologii BrilliantColor, która pozwala na wyświetlanie obrazu o podwyższonej jasności z dużą głębią kolorów. Co więcej, funkcja 3D Management, pozwala na niezależną zmianę kolorów: żółtego, zielonego, niebieskiego, czerwonego, fioletowego, w zakresie nasycenia, intensywności barwy, itp, dając użytkownikowi szeroki zakres możliwości ingerencji w kolorystykę wyświetlanego na ekranie obrazu.

BenQ MP514 wyposażono w obudowę, której konstrukcja z znacznym stopniu eliminuje hałas powstających podczas pracy wentylatorów – redukując go do poziomu 33/30dB (tryb normalny / ekonomiczny). Tak niski poziom hałasu osiągnięto dzięki specjalnej konstrukcji kanałów doprowadzających i odprowadzających powietrze.

Projektor dostępny jest już w Polsce w sugerowanej cenie detalicznej 1 649 zł z VAT. Wszystkie projektory BenQ mają gwarancję na 36 miesięcy (6 miesięcy na lampę lub 1 000 godzin pracy w zależności co nastąpi pierwsze). Ewentualne naprawy realizowane są w trybie door-to-door.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.