Targeo współpracuje z wydawnictwem Pascal (przewodniki turystyczne) i serwisem Gazeta.pl

Nowa odsłona serwisu mapowego Targeo.pl

Targeo.pl

Najnowsza wersja lokalizatora internetowego Targeo.pl, to przede wszystkim nowe, niezwykle dokładne mapy zawierające dane adresowe przypisane do konkretnych budynków. Dzięki numeracji budynków po raz pierwszy widocznej bezpośrednio na mapie oraz precyzyjnej wyszukiwarce danych, znalezienie adresu staje się wyjątkowo proste. Wyszukiwanie ułatwia dodatkowo interaktywna minimapka poglądowa z funkcją szybkiego przesuwania widoku mapy głównej.

Nowe Targeo to również nowe możliwości planowania trasy. Podobnie jak w AutoMapie, użytkownik ma do wyboru trasę krótką, szybką lub optymalną. Dzięki temu zaplanowanie drogi staje się niezwykle proste, a nowy interfejs pozwala na dopasowanie jej do indywidualnych potrzeb.

Każdy użytkownik AutoMapy może teraz wygodnie zaplanować swoją podróż w serwisie Targeo.pl na dużym ekranie swojego komputera, a następnie wgrać tak przygotowaną trasę do urządzenia GPS z AutoMapą. Osoby nie posiadające nawigacji samochodowej z pewnością docenią możliwość wydruku szczegółowego opisu zaplanowanej trasy, dzięki czemu dotrą do zaplanowanego celu podróży, nawet bez atlasu samochodowego.

W nowym Targeo jest też coś dla osób nie posiadających samochodu. Mapy zawierają dokładne lokalizacje przystanków oraz bieżące rozkłady jazdy komunikacji miejskiej. Serwis jest aktualnie dostępny dla Warszawy i okolic, a wkrótce zostanie rozszerzony o kolejne miasta. Rozkłady są dostępne również w mobilnej wersji Targeo na telefony komórkowe – w aplikacjach Targeo.mobi i Drogowskaźnik. Dzięki temu można teraz w każdej chwili i w każdym miejscu sprawdzić w swoim telefonie kiedy odjeżdża najbliższy autobus.