Nowy, innowacyjny serwis aukcyjny

Oprócz aukcji, serwis Guldeno.pl zapewni użytkownikom dużą porcję rozrywki, kreując na swoich łamach intrygujące e-wydarzenia.

Do tej pory w polskiej przestrzeni internetowej można było brać udział w aukcjach, licytując w tradycyjny sposób przez podnoszenie cen produktów. Wraz ze startem Guldeno.pl, który nastąpi juz jutro, ten stan rzeczy się zmieni. – Zarejestrowani użytkownicy serwisu będą mogli brać udział w aukcji, obniżając sumę pieniędzy, za którą chcą kupić licytowany przedmiot. Co więcej, przedmioty te będą wystawiane już od 50% ich rynkowej wartości. Sądzimy, że najbardziej zaciekła walka rozpocznie się w okolicach kilkudziesięciu złotych – tłumaczą tworcy serwisu, Tomasz Trymbulak i Wojciech Hetmański.

Niskie ceny w Guldeno.pl będą możliwe dzięki tzw. aukcji holenderskiej. Licytacja według tego modelu polega na deklarowaniu przez licytujących coraz niższych cen za kupowany towar. Wygrywa ten, kto w czasie przeznaczonym na aukcję, zaproponuje najniższą stawkę. Najniższą możliwą ceną w Guldeno.pl będzie 1 grosz. Ponadto, twórcy serwisu dadzą możliwość natychmiastowego zakończenia aukcji poprzez użycie opcji „kup teraz”.

– Podstawą serwisu będą komercyjne licytacje oparte na mechanizmie aukcji holenderskiej, ale nie chcemy ograniczać się jedynie do realizacji zakupowych potrzeb użytkowników serwisu. Zaoferujemy im możliwość udziału w kreowanych przez nasz zespół e-wydarzeniach. Będą one miały nieco publicystyczny charakter, gdyż chcemy, aby komentowały otaczającą nas rzeczywistość. – opowiadają Trymbulak i Hetmański. – Pod tym względem Guldeno.pl będzie się z pewnością wyróżniał na tle innych serwisów aukcyjnych – dodają.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.