A10 Jantar to niezwykłe połączenie biżuterii i elektroniki użytkowej, jakiego do tej pory w Polsce nie było

Polski odtwarzacz muzyczny za 22 tysiące złotych

VEDIA Idunn A10 Jantar

VEDIA Idunn A10 Jantar, o którym po raz pierwszy pisaliśmy podczas targów CeBIT 2009, to niezwykły odtwarzacz wykonany w całości ręcznie przez znanego i cenionego jubilera Jarosława Westermarka (westermark.pl). Czołowy polski artysta-jubiler może pochwalić się 30-letnim doświadczeniem i wieloma wyróżnieniami.

Obudowa A10 Jantar wykonana jest ze srebra próby 925, tego samego, które wykorzystywane jest do tworzenia ekskluzywnej biżuterii, takiej jak obrączki, czy bransoletki. Cały odtwarzacz posiada elementy 18-karatowego żółtego złota. Jednak najważniejszym zdobieniem jest tylny panel pokryty płatem bałtyckiego, naturalnego bursztynu. Wyjścia słuchawkowe izolowane są natomiast ręcznie obrabianym czarnym drewnem hebanowym.

Elegancki i unikatowy odtwarzacz to nie wszystko. W zestawie znajdą się także wyjątkowy srebrny łańcuszek, który w połączeniu z odtwarzaczem stworzą wyszukany naszyjnik. Kartonowe pudełko zastąpione zostało wyjątkową szkatułką, w całości wykonaną ręcznie z metalu, które nie tylko chroni urządzenie przed uszkodzeniem, ale także doskonale prezentuje VEDIA A10 Jantar.

Nowe urządzenie nie będzie powielane. Do sprzedaży trafi maksymalnie 10 sztuk wykonanych na zamówienie – czas oczekiwania na jeden egzemplarz wynosi 2 miesiące, co dodatkowo podkreśla elitarność tego modelu.