Zdejmowany panel sterujący to rozwiązanie podnoszące bezpieczeństwo i uniemożliwiające korzystanie z projektora osobom nieupoważnionym

Projektor Vivitek D735VX – bezpieczny, wydajny i ekonomiczny

Vivitek D735VX to kolejny projektor amerykańskiej firmy na polskim rynku. Urządzenie wyróżnia zdejmowany panel sterujący (immobiliser).

Zdejmowany panel sterujący to rozwiązanie podnoszące bezpieczeństwo i uniemożliwiające korzystanie z projektora osobom nieupoważnionym. Rozdzielczość XGA, wysoka jasność (3 200 ANSI lumenów) i kontrast (2 400:1) mają zapewnić dobrze widoczny, ostry obraz i naturalne barwy nawet w silnie oświetlonych pomieszczeniach. Projektor jest cichy (28 dB w trybie ECO) i bezobsługowy – producent wyeliminował filtry powietrza, zaś żywotność lampy została wydłużona do 4 000 godzin (tryb ECO). Wszystkie te cechy sprawiają, że Vivitek D735VX szczególnie dobrze sprawdza się w Biznesie i Edukacji.

Pilot zdalnego sterowania jest wyposażony we wskaźnik laserowy i funkcje do obsługi prezentacji PowerPoint. Projektor ma dodatkowe wyjscie VGA (na zewnętrzny monitor). Wyposażony jest także w Port RS232, pozwalający na zdalną obsługę. Dodatkowo warto podkreślić, że producent dba o środowisko eliminując ołów z podzespołów i elementów optycznych, korzysta z papieru z recyklingu i nie używa styropianu do pakowania.

Vivitek D735VX dostępny jest w sugerowanej cenie detalicznej  4 090 zł (z VAT). Gwarancja na projektor wynosi 3 lata, na lampę 12 miesięcy (bez limitu godzin). Dodatkowo producent udziela 5 – letniej gwarancji na chip DLP.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.