Dzięki X-Fi Go! niezależnie od komputera można cieszyć się wysoką jakością dźwięku.

Przenośna karta dźwiękowa

Przetestowaliśmy bardzo wygodną do przenoszenia i łatwą w instalacji kartę dźwiękową z układem X-Fi w postaci klucza USB.

Najbardziej znany na świecie producent układów dźwiękowych, firma Creative, wprowadziła nowy rodzaj karty z układem X-Fi w postaci niewielkiego klucza USB. Co ciekawe urządzenie nie tylko przypomina z wyglądu pendrive’a, ale po podłączeniu do komputera wykrywana jest również jako nośnik pamięci flash o pojemności 1 GB.

Zapisane w pamięci oprogramowanie instaluje się automatycznie, a w pozostałym wolnym obszarze pamięci możemy zapisywać stany oraz ustawienia ulubionych gier. Zaletą tego rozwiązania jest nie tylko łatwość przenoszenia, ale wygoda i błyskawiczna gotowość do współpracy praktycznie z każdym komputerem z zainstalowanym systemem Windows XP lub Vista. Dzięki temu w każdym miejscu będziemy mieli możliwość cieszyć się tak samo wysoką jakością dźwięku przestrzennego w grach.

Karta zgodna jest ze standardem EAX Advanced HD oraz wspiera technologię X-Fi Crystalizer, która poprawia jakość dźwięku z plików audio poddanych kompresji. Obsługuje także technologię CMSS-3D która zapewnia uzyskanie dźwięku przestrzennego w słuchawkach. Urządzenie oprócz złącza interfejsu USB ma dwa złącza mini Jack np. do mikrofonu, słuchawek lub głośników stereo. Niestety na obudowie urządzenia zabrakło cyfrowego wyjścia audio.

Dane techniczne
Creative Sound Blaster X-Fi Go!
 Interfejs USB
 Układ dźwiękowyCreative Sound Blaster X-Fi
 Próbkowanie24 bit
 Maksymalna częstotliwość próbkowania48 kHz
 Złącza2x Mini Jack (mikrofon, wyjście audio)
 Gwarancja24 miesiące
 Cena199 zł
0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.