Dzięki X-Fi Go! niezależnie od komputera można cieszyć się wysoką jakością dźwięku.

Przenośna karta dźwiękowa

Przetestowaliśmy bardzo wygodną do przenoszenia i łatwą w instalacji kartę dźwiękową z układem X-Fi w postaci klucza USB.

Najbardziej znany na świecie producent układów dźwiękowych, firma Creative, wprowadziła nowy rodzaj karty z układem X-Fi w postaci niewielkiego klucza USB. Co ciekawe urządzenie nie tylko przypomina z wyglądu pendrive’a, ale po podłączeniu do komputera wykrywana jest również jako nośnik pamięci flash o pojemności 1 GB.

Zapisane w pamięci oprogramowanie instaluje się automatycznie, a w pozostałym wolnym obszarze pamięci możemy zapisywać stany oraz ustawienia ulubionych gier. Zaletą tego rozwiązania jest nie tylko łatwość przenoszenia, ale wygoda i błyskawiczna gotowość do współpracy praktycznie z każdym komputerem z zainstalowanym systemem Windows XP lub Vista. Dzięki temu w każdym miejscu będziemy mieli możliwość cieszyć się tak samo wysoką jakością dźwięku przestrzennego w grach.

Karta zgodna jest ze standardem EAX Advanced HD oraz wspiera technologię X-Fi Crystalizer, która poprawia jakość dźwięku z plików audio poddanych kompresji. Obsługuje także technologię CMSS-3D która zapewnia uzyskanie dźwięku przestrzennego w słuchawkach. Urządzenie oprócz złącza interfejsu USB ma dwa złącza mini Jack np. do mikrofonu, słuchawek lub głośników stereo. Niestety na obudowie urządzenia zabrakło cyfrowego wyjścia audio.

Dane techniczne
Creative Sound Blaster X-Fi Go!
 Interfejs USB
 Układ dźwiękowyCreative Sound Blaster X-Fi
 Próbkowanie24 bit
 Maksymalna częstotliwość próbkowania48 kHz
 Złącza2x Mini Jack (mikrofon, wyjście audio)
 Gwarancja24 miesiące
 Cena199 zł
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.