Ramka cyfrowa z łączem internetowym

Toshiba przedstawia nową serię ramek cyfrowych potrafiących połączyć się z Internetem za pomocą WiFi, które wyposażono w 10- lub 8,4-calowy ekran LCD z podświetleniem diodami LED.

JournE Air to nazwa nowej serii ramek cyfrowych japońskiego producenta, wyposażonych w łączność WiFi, dzięki której można nie tylko pobierać i odtwarzać media strumieniowe (w tym radio internetowe), ale również korzystać z czytnika RSS. Model JournE Air 1000 posiada 10-calowy z podświetleniem diodami LED, w formacie 16:9, 1 GB wbudowanej pamięci, którą można rozszerzyć poprzez gniazdo kart pamięci, dwa 0,5-watowe głośniki, akcelerometr dla automatycznej orientacji obrazu, a także oczywiście kalendarz, zegar i funkcję budzika.

Mniejszy model o oznaczeniu 801 wyposażono w 8,4-calowy ekran w formacie 4:3, 128 MB wbudowanej pamięci, gniazdo kart pamięci, a także dwie inne funkcje – Sub-View oraz 3D Album. Ta pierwsza pozwoli wyświetlić obraz z komputera podłączonego przez USB, zaś druga połączy fotografie z wybranymi utworami muzycznymi.

Obydwie ramki z serii JournE Air powinny pojawić się na rynku jeszcze w pierwszym kwartale 2009 roku, w cenach 240 i 195 dolarów odpowiednio za modele Air 1000 oraz 801. W przeliczeniu daje to kwoty powyżej 830 oraz 680 złotych.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.