Portal łączy funkcje podróżnicze, komunikacyjne, informacyjne i quasi-randkowe

Randki turystyczne dzięki Travel Friends

Travel Friends

TravelFriends.pl to platforma komunikacyjna, dzięki której można znaleźć towarzysza podróży, który ograniczy koszty wyjazdu w pojedynkę, poznać koleżankę, która pójdzie z singlem na wesele do znajomych, spotkać rodzinę, która chce jechać na wakacje w to samo miejsce, co my, słowem: znaleźć towarzystwo na spędzanie wolnego czasu.

Serwis ma łączyć ludzi niezależnie od wieku, miejsca, w którym żyją oraz bez względu na to, czy są singlami czy żyją w związku. To ważne, że TravelFriends.pl jest przeznaczone nie tylko dla turysty i urlopowicza, ale też dla ludzi, którzy po prostu szukają innych osób do wspólnego spędzania wolego czasu. Randki? Czemu nie. Wyłącznie podróż i ograniczanie kosztów w towarzystwie tej samej płci? Proszę bardzo! – wszystko zależy od tego, co użytkownik zaznaczy w swoim profilu.

Na TravelFriends.pl można zamieszczać zdjęcia i anonse, samemu aktywnie poszukiwać i wybierać oraz umożliwić innym odnalezienie siebie. Portal jest polsko- i anglojęzyczny. Jest cały czas rozbudowywany o nowe funkcje, które mają maksymalnie ułatwić poznanie innych użytkowników oraz organizację wspólnego wolnego czasu.

Chcesz być na bieżąco z CHIP? Obserwuj nas w Google News