Randki turystyczne dzięki Travel Friends

W ostatnich tygodniach rozpoczął działalność portal TravelFriends.pl. Jest to pierwszy w Polsce portal łączący funkcje podróżnicze, komunikacyjne, informacyjne i quasi-randkowe.

TravelFriends.pl to platforma komunikacyjna, dzięki której można znaleźć towarzysza podróży, który ograniczy koszty wyjazdu w pojedynkę, poznać koleżankę, która pójdzie z singlem na wesele do znajomych, spotkać rodzinę, która chce jechać na wakacje w to samo miejsce, co my, słowem: znaleźć towarzystwo na spędzanie wolnego czasu.

Serwis ma łączyć ludzi niezależnie od wieku, miejsca, w którym żyją oraz bez względu na to, czy są singlami czy żyją w związku. To ważne, że TravelFriends.pl jest przeznaczone nie tylko dla turysty i urlopowicza, ale też dla ludzi, którzy po prostu szukają innych osób do wspólnego spędzania wolego czasu. Randki? Czemu nie. Wyłącznie podróż i ograniczanie kosztów w towarzystwie tej samej płci? Proszę bardzo! – wszystko zależy od tego, co użytkownik zaznaczy w swoim profilu.

Na TravelFriends.pl można zamieszczać zdjęcia i anonse, samemu aktywnie poszukiwać i wybierać oraz umożliwić innym odnalezienie siebie. Portal jest polsko- i anglojęzyczny. Jest cały czas rozbudowywany o nowe funkcje, które mają maksymalnie ułatwić poznanie innych użytkowników oraz organizację wspólnego wolnego czasu.

Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.