Serwis prezentuje stale aktualizowane rozkłady jazdy ponad 180 przewoźników

Rozkład jazdy PKS-ów i busów w jednym miejscu

e-podroznik.pl

Obecnie serwis prezentuje stale aktualizowane rozkłady jazdy ponad 180 przewoźników. Wyszukiwarka jako jedyna na rynku prezentuje dane zarówno PKS-ów, jak i małych lokalnych firm wożących podróżnych busami. Dzięki serwisowi przeciętny pasażer może w łatwy sposób odszukać kurs, który go interesuje. Serwis e-podróżnik.pl jest szczególnie przydatny w sytuacji, gdy podróżny chce zorientować się w możliwościach przesiadki pomiędzy kursami realizowanymi przez dwóch różnych przewoźników

.

Reklama

Wyszukiwarka podaje również ceny biletów.

Użytkownik może sprawdzić rozkłady nie tylko w Internecie, ale i w serwisie SMS-owym lub pod numerem infolinii (22) 9491. Jest to całodobowe call centre prowadzone przez Telekomunikację Polską S.A., gdzie dane o rozkładach jazdy dostarczane są przez serwis e-podróżnik.pl.

Wyszukiwarka cały czas poszerza swoją bazę danych przewoźników, a twórcy serwisu mają ambitne plany rozwoju. Na jesieni 2009 uruchomiona zostanie internetowa sprzedaż biletów jednorazowych i miesięcznych. Pasażerowie będą mogli za pośrednictwem serwisu kupować bilety online – będzie to nowość na polskim rynku przewozów autobusowych.