Komunikator GG Pro nie ma wiele wspólnego z popularnym Gadu-Gadu

Ruszyły zapisy na testy biznesowego komunikatora GG Pro

GG Pro

Start testów planowany jest jeszcze na marzec bieżącego roku. Formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie produktu www.ggpro.pl. – Chcemy przeprowadzić testy z udziałem co najmniej kilkuset firm” – mówi Mariusz Ciepły, Dyrektor IT LIVECHAT Software, spółki która wyprodukowała GG Pro. – Dzięki ich opiniom będziemy mogli ostatecznie dostosować nasz komunikator do oczekiwań rynk” – dodaje. Do udziału w testach, które potrwają ok. miesiąca, zachęcani są przede wszystkim managerowie, którzy chcą usprawnić i lepiej zarządzać komunikacją w firmach: specjaliści ds. IT; managerowie opiekujący się licznymi zespołami (np. dyrektor handlowy z zespołem rozsianym po kraju), czy choćby przedstawiciele firm o wielu oddziałach, którym zależy na koordynacji działań.

LIVECHAT Software zastrzega jednak, że testerami zostaną jedynie kandydaci wybrani przez firmę spośród osób, które nadeślą zgłoszenia. Każdy tester, który otrzyma wersję instalacyjną GG Pro będzie mógł korzystać z komunikatora przez kilka tygodni oraz przekazywać uwagi i komentarze. Najbardziej aktywni testerzy otrzymają roczne licencje GG Pro dla 10 użytkowników.

Przygotowanie komunikatora biznesowego jest efektem, zawartej nieco ponad rok temu, transakcji, na mocy której GG Network S.A. (wtedy Gadu-Gadu S.A.) objęła większościowy udział w LIVECHAT Software S.A. Komunikator GG Pro nie ma jednak wiele wspólnego z popularnym Gadu-Gadu. – Idea GG Pro jest prosta – podsumowuje Mariusz Ciepły. – Pracownik firmy, który po raz pierwszy uruchomi komunikator, otrzyma gotowe do pracy narzędzie z uzupełnioną listą kontaktów i ustawionym zakresem uprawnień – dodaje.

Rozwiązanie kierowane do sektora biznesowego zostało zbudowane od podstaw i opiera się na 4 unikalnych wartościach: komunikacji w czasie rzeczywistym, współdzielonej historii rozmów biznesowych, zarządzaniu prawami użytkowników GG Pro oraz firmowej liście kontaktów.

Chcesz być na bieżąco z CHIP? Obserwuj nas w Google News