Portal Wawcity.pl

Stolica ma nowy portal

Warszawa doczekała się nowego portalu internetowego dostarczającego mieszkańcom najświeższe i najważniejsze informacje oraz wydarzenia kulturalne ze stolicy.

Jeżeli szukasz imprez w Warszawie, to właśnie wawcity.pl pomoże w wyborze najlepszych i najciekawszych wydarzeń.  Zostały one podzielone na sekcje: Koncerty, Kluby, Kina, Teatry, Domy kultury, Centra handlowe i Inne. Takie rozmieszczenie boksów ułatwi użytkownikom nawigację po witrynie i dotarcie do najbardziej interesujących treści. Dodatkowo, nie zabraknie informacji o najnowszych premierach kinowych i teatralnych, a kalendarz wydarzeń zgromadzi imprezy posortowane według daty.  Redaktorzy wawcity.pl zapowiadają liczne konkursy, w których będzie można wygrać różne gadżety oraz wejściówki na maratony filmowe, spektakle teatralne i koncerty. Ponadto, internauci mają możliwość dodawania własnych imprez, które po weryfikacji moderatorów pojawią się na łamach portalu.

Dzięki zakładce „Na skróty” internauci w szybki sposób dotrą do najczęściej odwiedzanych działów witryny, takich jak: Wydarzenia kulturalne, Repertuary kin i teatrów, Opisy spektakli, Kalendarium imprez. W niedalekiej przyszłości administratorzy nowego portalu warszawskiego zapowiadają uruchomienie pełnego serwisu informacyjnego z najświeższymi wiadomościami z poszczególnych dzielnic.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.