Samsung Q320 będzie dostępny w Polsce od 20 kwietnia 2009 roku

Stylowy, 13,4-calowy notebook Samsunga

Samsung Q320 to propozycja dla entuzjastów mobilnych komputerów, którzy cenią sobie wzornictwo i formę notebooka.

Samsung Q320, oparty na platformie Intel Centrino 2, został wyposażony w ekran LED o przekątnej 13,4″. Jego rozdzielczość 16:9 zapewnia wierne odwzorowanie gier oraz materiałów wideo w jakości HD a ponadto ułatwia korzystanie z gadżetów oferowanych przez Windows Vista. Notebook Samsung Q320 waży 2,2kg (razem z 6-ogniwową baterią, pozwalającą na pracę do 4,6 godzin bez ładowania) i został wyposażony w kartę graficzną nVIDIA GeForce G105M. Napęd optyczny typu slot akcentuje wzornictwo komputera.

Poza zwykłym portem USB 2.0 komputer posiada także oddzielny port typu combo, który obsługuje zarówno złącza USB, jak i eSATA, dzięki czemu transfer danych z i na urządzenia zewnętrzne wynosi do 3Gbit na sekundę (6x szybciej niż w przypadku USB 2.0).Jeśli użytkownikowi zależy na cichej pracy lub znajduje się on w miejscu, które wymaga ograniczenia hałasu i skupienia, na przykład w trakcie spotkania lub w bibliotece, w notebooku Samsung Q320 można ustawić tryb SuperSilent Mode. Pozwala on zminimalizować odgłos pracy urządzenia lub wyciszyć odgłos wiatraka chłodzącego procesor, co również zmniejsza poziom hałasu.

Notebook jest odporny na zniszczenia spowodowane wylaniem do 100ml płynu na klawiaturę lub jakąkolwiek inną część obudowy. Nawet przy rozlaniu kawy na urządzenie, system nie zostanie uszkodzony i po wyschnięciu dalej będzie działał poprawnie. Jego klawiatura została pokryta specjalnym wykończeniem, które zapobiega rozwojowi bakterii.

Samsung Q320 będzie dostępny w Polsce od 20 kwietnia 2009 roku.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.