Urządzenie nie wymaga żadnych sterowników, wystarczy podłączyć VideoMate V150F z monitorem

Telewizja i gry konsolowe na twoim monitorze – bez sterowników!

Compro VideoMate V150F zmienia monitor w telewizor, kino domowe, i centrum multimedialne zastępując całkowicie telewizor.

Tuner jest zaprojektowany z myślą o monitorach LCD o przekątnych ekranu 15″ do 19″ i innych w tym o formacie ekrany 4:3/ 5:4 oraz 16:9/ 16:10. Urządzenie nie wymaga żadnych sterowników, wystarczy podłączyć VideoMate V150F z monitorem oraz podłączyć kabel antenowy i już można oglądać analogowe programy TV na monitorze.

VideoMate V150F obsługuje podgląd 9 kanałów, ustawianie kanałów ulubionych, sortowanie listy kanałów a nawet pozwala na zatrzymywanie telewizji na żywo. Korekcja 3:2 pull-down, zaawansowany 3D de-interlacing, progresywne skanowanie i redukcja szumów gwarantują krystalicznie czysty i żywy obraz. W zależności od typu odtwarzanego obrazu VideoMate V150F umożliwia ustawienie wbudowanych trybów obrazu OptiMode: TV, Gra, Kino oraz Własny. Dodatkowo, aby zoptymalizować odtwarzanie na różnych ekranach VideoMate V150F oferuje formaty 4:3, 16:9, Panorama, Pełny ekran oraz SmartZoom.  Dodatkowo zaawansowane funkcje PIP obsługują wysokie rozdzielczości do 1440 x 900. Dzięki temu możliwe jest oglądanie telewizji w oknie podczas pracy z innymi aplikacjami.

VideoMate V150F posiada liczne wejścia i wyjścia audio/wideo w tym S-video, kompozytowe, stereo audio. Bez problemu można podłączyć odtwarzacz DVD, VCR, DV lub konsolę Xbox/PS3 i oglądać filmy albo grać. Ponadto VideoMate V150F umożliwia również słuchanie radia FM.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.