ThinkCentre A57e jest dostępny z systemem operacyjnym Windows Vista bądź Windows XP, procesorem Intel Atom oraz pakietem technologii ThinkVantage

ThinkCentre A57e – desktop dla małych i średnich przedsiębiorstw

Wysoka jakość wykonania, niskie zużycie energii, łatwość obsługi oraz przystępna cena to główne atuty nowego modelu z serii ThinkCentre.

ThinkCentre A57e jest dostępny z systemem operacyjnym Windows Vista bądź Windows XP, procesorem Intel Atom oraz pakietem technologii ThinkVantage, które mają gwarantować bezproblemową pracę. W modelu ThinkCentre A57e zastosowano system chłodzący, który utrzymuje niską temperaturę wewnątrz komputera oraz chroni procesor i dyski twarde przed ich ewentualnym przegrzaniem. Komputer obsługuje do 2 GB pamięci taktowanej zegarem 667MHz oraz dyski twarde mieszczące do 320GB danych.

Użytkownicy, którzy zdecydują się na zakup ThinkCentre A57e będą mogli korzystać z dodatkowych rozwiązań, takich jak przeciwprzepięciowy interfejs LAN oraz programowanie ThinkVantage. Przeciwprzepięciowy interfejs LAN jest szczególnie przydatny w miejscach, gdzie penetracja łączy szerokopasmowych jest niewielka, a napięcie w sieci niestabilne. Każde skoki napięcia są wychwytywane i niwelowane przez filtr do bezpiecznego poziomu. Z kolei kompleksowy zestaw programów użytkowych i administracyjnych ThinkVantage obniża całkowite koszty korzystania z urządzenia, a jednocześnie uwalnia personel IT od czynności, które dzięki ThinkVantage użytkownik komputera może wykonać sam. W skład pakietu ThinkVantage wchodzi m.in. aplikacja Rescue and Recovery with Express Repair, pozwalająca rozwiązać wiele problemów z systemem w ciągu zaledwie 2-3 minut, a także System Update służący do automatycznego pobierania z Internetu najnowszych aktualizacji systemu.

Komputer stacjonarny Lenovo ThinkCentre A57e jest dostępny w sprzedaży w Polsce za pośrednictwem sieci Partnerów Biznesowych Lenovo. Cena komputera to równowartość 553 USD brutto dla użytkownika końcowego. Lenovo ThinkCentre A57e jest objęty roczną gwarancją.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.