Urządzenia wielofunkcyjne dla eleganckiego biura

Sharp MX-5000N/MX-5001N

Najnowsze modele z oferty Sharp cechuje wysoka wydajność i prostota użycia. Tak jak w przypadku poprzednich modeli z tej serii, Sharp postawił także na nowoczesny design i elegancką obudowę. Dostępna prędkość druku w modelach MX-5001N, MX-5000N to 50 stron na minutę. Wprowadzane właśnie na rynek urządzenia, wraz z dostępnymi już modelami MX-4101N i MX-4100N, są bezpośrednimi następcami modeli serii MX-4500N/4501N.

Za pomocą kolorowego 8,5-calowego panelu dotykowego, na którym wyświetlane są czytelne miniaturowe ikonki, możemy kontrolować wszystkie dostępne w drukarce funkcje. Każdy powinien poradzić sobie z sortowaniem dokumentów, przesłaniem faksu czy wykonaniem innych niezbędnych czynności bez potrzeby studiowania instrukcji obsługi. Dodatkowo wysuwana klawiatura pozwala na wprowadzenie danych czy też wysłanie e-maila w bardzo prosty sposób.

W nowych modelach zastosowano również szereg rozwiązań zwiększających efektywność pracy grup roboczych. Osiągana prędkość skanowania to 70 stron na minutę, umożliwiając szybkie powielanie dużej ilości dokumentów. Urządzenia te pozwalają także na zapisanie dokumentów na wewnętrznym twardym dysku o pojemności 80GB. Dokumenty mogą być zapisywane w szeregu formatów m.in. XPS, JPEG, TIFF lub PDF. Opcje obróbki końcowej to szansa na dowolne wykończenie dokumentów, umożliwiają to tzw. finiszery: wewnętrzny, siodłowy i finiszer do dokumentów o dużej objętości. Pojemność podajników papieru może zostać powiększona do 5 600 stron, co pozwala na dłuższe drukowanie bez konieczności przerywania pracy.

Modele MX-5000N i MX-5001N  będą dostępne w sprzedaży w Polsce już w marcu.

Chcesz być na bieżąco z CHIP? Obserwuj nas w Google News