VideoMate C100 konwertuje analogowe nagrania na format cyfrowy

VideoMate C100 z interfejsem PCI umożliwi Ci przekonwertowania analogowego sygnału audio/wideo z kamery DV, V8, kasety VHS, odtwarzaczy DVD i VCD do postaci cyfrowej.

Wystarczy umieścić Compro VideoMate C100 PCI A/V w wolnym slocie PCI komputera PC i już można zgrać nagrania z TV, domowe nagrania z kamery wideo i inne materiały audio-wideo na twardy dysk. Aby ułatwić tworzenie własnych płyt DVD do VideoMate C100 dołączono zaawansowane oprogramowanie do edycji wideo i authoringu DVD – Ulead VideoStudio 11 SE oraz DVD MovieFactory 5 SE.

Całkiem nowy Ulead VideoStudio 11 SE posiada przyjazny użytkownikowi interfejs edycji materiałów wideo i kreator filmów pozwalające na szybkie stworzenie własnego filmu. Edytor umożliwia wycinanie wielu segmentów filmu jednocześnie i przechowywanie ich do dalszej edycji, a funkcja AccuCut umożliwia szybkie i dokładne wyszukiwanie klatki od której ma zostać wklejony wycięty fragment. VideoStudio 11 SE posiada również funkcje poprawiające jakość obrazu takie jak automatyczna korekcja koloru i barwy, filtry usuwające śnieżenie, efekty „bloków” obrazu i rozmazania spowodowane ruchem kamery. Ulead DVD MovieFactory 5 SE umożliwia stworzenie krok po kroku płyty DVD lub VCD. Możliwe jest wybranie własnego stylu menu, efektów dodatkowych i dodanie klipów wideo w łatwy sposób, a także nagranie stworzonego projektu na płytę DVD.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.