KVM CS661 jest kompaktowym, prostym w obsłudze urządzeniem, które może w znaczny sposób ułatwić pracę na dwóch komputerach jednocześnie.

Wygodne kopiowanie danych

Niewielkie, lekkie urządzenie, ułatwiające kopiowanie danych pomiędzy dwoma komputerami. Przydatne, gdy w pobliżu nie ma pendrive'a, albo ma on za małą pojemność.

W wielu przypadkach potrzeby skopiowania danych z komputera na komputer zazwyczaj okazuje się, że nie ma pod ręką kabla sieciowego, a na przenośnej pamięci jest za mało miejsca. Jest to niezwykle frustrująca sytuacja, szczególnie gdy te dane są nam bardzo potrzebne. Wtedy z pomocą może przyjść nam urządzenie, które ułatwi nam wymianę danych między dwoma komputerami.

Takim urządzeniem jest Aten KVM CS661. Urządzenie niezwykle proste w swojej budowie i obsłudze. Pozwala na połączenie dwóch komputerów za pomocą złącz USB i swobodny transfer danych. Nie ma potrzeby konfigurowania ustawień sieciowych, czy nawet instalacji urządzenia. Podłączamy CS661 do obu komputerów i już po chwili automatycznie instaluje się oprogramowanie do urządzenia. Następne za pomocą prostego i przyjaznego dla użytkownika interfejsu GUI można swobodnie przysyłać pliki muzyczne, filmy oraz inne dokumenty bez żadnych problemów.

KVM CS661 jak sama nazwa wskazuje posiada funkcję przełącznika KVM, co pozwala na obsługę drugiego komputera za pomocą konsoli. Oprócz prostoty instalacji i obsługi urządzenie to daje użytkownikowi dodatkowe możliwości, dzięki wbudowanemu dodatkowemu portowi USB. Można do niego podłączyć drukarkę, skaner lub przenośną pamięć masową, co znacznie ułatwi nam korzystanie z tych urządzeń. Podłączony dysk czy drukarka będzie współdzielona przez oba komputery.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.