otoWakacje.pl dysponuje bazą ofert noclegowych i wyjazdowych na terenie Polski i zagranicą

Allegro uruchomiło nowy serwis turystyczny

otoWakacje.pl

Grupa Allegro jest już w posiadaniu serwisu branży turystycznej – działający od czerwca 2008 AlleWakacje.pl zdobył już spore grono Użytkowników. Serwis oferuje możliwość łatwego i bezpiecznego zakupu wycieczek, biletów lotniczych czy rezerwacji miejsc hotelowych. Do niedawna na jego stronach obecne były również oferty osób prywatnych wynajmujących pokoje turystom, czy firm organizujących obozy i kolonie – czyli tzw. ogłoszenia indywidualne.

– Odłączenie części ogłoszeniowej z AlleWakacje.pl i utworzenie z niej odrębnego serwisu daje nam możliwość stałego rozwoju i zagwarantowania tym samym Użytkownikom i Oferentom możliwie najlepszej oferty – mówi Fabian Adaszewski z Grupy Allegro. – Oferty indywidualne obecne dotychczas w AlleWakacje.pl cieszyły się bardzo dużym powodzeniem wśród odwiedzających. Na tyle dużym, iż pomyśleliśmy, by wydzielić cześć ogłoszeniową od innych ofert serwisu: wycieczek zagranicznych, biletów lotniczych czy ofert hotelowych. Mamy nadzieję, że dzięki tej decyzji korzystanie z obu serwisów stanie się dużo prostsze – dodaje.

18 czerwca konta Użytkowników, którzy nie przenieśli ich do otoWakacje.pl zostaną usunięte. W okresie przejściowym ogłoszenia będą widoczne jednocześnie w Allewakacje i otoWakacje.pl. otoWakacje.pl dysponuje bazą ofert noclegowych i wyjazdowych na terenie Polski i zagranicą. W serwisie znajdziemy propozycje wypraw dla żądnych przygód podróżników, ale też pragnących komfortu wczasowiczów.