Cisza w biurze dzięki bezprzewodowym drukarkom Samsunga

Samsung CLP-315W/CLX-3175FW

Samsung CLP-315W to niewielka i cicha kolorowa drukarka laserowa. Użytkownicy bardziej wymagający mogą sięgnąć po równie ciche i kompaktowe urządzenie wielofunkcyjne Samsung CLX-3175FW oferujące cztery funkcjonalności w jednej zwartej obudowie: drukowanie, kopiowanie, skanowanie oraz faks.

Niewielka przestrzeń biurowa nie stanowi już żadnych ograniczeń w przypadku modeli CLP-315W oraz CLX-3175FW. Kompaktowe rozmiary pozwalają ustawić je na biurku, a bezprzewodowa łączność sprawia, że szpecące i ograniczające kable stają się zbędne.

Na uwagę zasługuje możliwość połączenia za pomocą portu USB, która maksymalnie upraszcza proces drukowania. Dzięki temu nie trzeba już logować się do komputera, aby wydrukować czy zeskanować dokument, wystarczy podłączyć dysk przenośny typu „pendrive” lub urządzenie peryferyjne (np. aparat lub telefon komórkowy) wprost do drukarki aby swobodnie drukować lub zapisywać wykonane wcześniej skany.

Pracownicy niewielkiego biura oraz użytkownicy domowi z pewnością docenią także funkcjonalność technologii NO NOIS trzeciej generacji, która znacząco ogranicza poziom hałasu urządzeń. Hałas na poziomie 48 dBA oznacza, że praca nowych urządzeń drukujących Samsung jest cichsza niż prowadzona standardowym tonem rozmowa (50dBA).

Sugerowana cena brutto modelu CLP-315W wynosi 1 125 PLN, a modelu CLX-3175FW – 1 925 PLN.