DMA-200 pozwala oglądać cyfrowe materiały wideo, słuchać muzyki i przeglądać zdjęcia na telewizorze bez konieczności przeciągania przewodów

Cyfrowe centrum multimedialne od firmy Planet

PLANET DMA-200 to urządzenie pozwalające na przesyłanie strumieniowe materiałów audio i wideo oraz danych bezpośrednio z sieci LAN lub Internetu do telewizora lub urządzeń kina domowego.

W nowym urządzeniu Planet za pomocą pilota zdalnego sterownia można wyszukiwać i odtwarzać filmy, muzykę i zdjęcia z komputerów podłączonych do sieci domowej, a także surfować w Internecie na ekranie telewizora. Dodatkowo poprzez port USB można podłączyć zewnętrzne urządzenia takie jak karty pamięci czy dyski i odtwarzać znajdujące się na nich pliki multimedialne z wykorzystaniem wygodnego i łatwego w użyciu menu ekranowego OSD.

DMA-200 pozwala również przeglądać Internet na ekranie telewizora dzięki wbudowanej przeglądarce sieciowej, pobierać pliki za pomocą klienta bittorrent, a także za pomocą wbudowanego oprogramowania wyszukiwać i odtwarzać internetowe stacje radiowe i telewizyjne.

Urządzenie wykorzystuje zaawansowane algorytmy kompresji wideo MPEG1/2/4 oraz audio MP3, tak żeby płynnie odtwarzać strumienie multimedialne z zachowaniem optymalnej jakości w sieciach o ograniczonej przepustowości. DMA-200 obsługuje wideo w rozdzielczościach standardowych oraz High Definition. PLANET DMA-200 pozwala w łatwy sposób odtwarzać i zarządzać domowymi kolekcjami cyfrowej muzyki, zdjęć i filmów z wykorzystaniem sprzętu audio-wideo.

Podstawowe cechy

  • Zgodne z UPnP AV / DLNA / HomePlug AV
  • Zintegrowany Gigabit Ethernet oraz złącze S/PDIF
  • Obsługa Full HD (1080) oraz złącze HDMI
  • Obsługa wielu formatów mediów
  • Odtwarzanie wideo, muzyki i zdjęć
  • Przeglądarka internetowa i klient BitTorrent
  • Galeria ulubionych internetowych stacji radiowych i telewizyjnych
  • Kreator instalacji i konfiguracji oraz przyjazne dla użytkownika menu ekranowe
0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.