Czytaj newsy i wygraj wakacje w raju

Zamiast przeglądać setki katalogów i kalkulować koszty wyjazdu możesz wziąć udział w konkursie "Rajskie wakacje na Bali" organizowanym przez Cafe News.

Portal osobisty cafenews.pl  razem z chip.pl zaprasza do konkursu „Rajskie wakacje na Bali” (więcej na konkurs.cafenews.pl). Do wygrania wyjazd na wyspę Bali dla dwóch osób oraz wiele atrakcyjnych nagród: codziennie mp4, aparaty fotograficzne, odtwarzacze DVD, koszulki.

Bali nazywana „wyspą bogów i demonów” to egzotyka w najlepszym wydaniu. Znaleźć tam można porośnięte bujną i piękną roślinnością tereny oraz wulkaniczne pasma górskie malowniczo wkomponowujące się w tętniący życiem krajobraz. Oryginalny folklor, architektura, taniec to jedne z wielu wizytówek Bali i jego mieszkańców, którzy słyną z niezwykłej serdeczności dla turystów. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie i poczuje się jak w przysłowiowym niebie. Bali to raj na ziemi, w którym każdy zarówno amator wędrówek w nieznane tereny dżungli jak i typowy wczasowicz wylegujący się na plaży znajdzie coś dla siebie.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.