Drukarki MP 171 – kompaktowe, ekonomiczne i wielozadaniowe

Urządzenia wielofunkcyjne serii Aficio MP 171 charakteryzują się małymi wymiarami, rozbudowanymi funkcjami i, według zapewnień producenta, niskimi kosztami eksploatacji.

Model standardowy MP 171 wyposażony w moduł druku dwustronnego kopiuje dokumenty z prędkością 17 stron na minutę. Model MP 171F wyposażony jest dodatkowo w dwustronny podajnik oryginałów oraz faks G3. Najbogatsza wersja MP 171SPF posiada kolorowy skaner, drukarkę i faks, a także możliwość wzbogacenia o dodatkowe interfejsy, funkcje bezpieczeństwa i oprogramowanie. Urządzenia przeznaczone są do pracy w małych grupach roboczych w korporacjach, a także w różnej wielkości biurach.

Uwierzytelnianie użytkowników, szyfrowanie danych oraz możliwość wstrzymania lub zablokowania wydruku mają zapewnić bezpieczeństwo danych. Co więcej, urządzenie MP 171SPF może być z powodzeniem zintegrowane z systemami sieciowymi klientów dzięki wykorzystaniu zestawu narzędzi dla programistów (SDK), co jest nowością w tej klasie urządzeń.

Dysk twardy, w który można wyposażyć MP 171SPF, pozwala użytkownikowi w łatwy sposób wykonywać wydruki próbne i sekwencyjne. Kolorowy skaner oferuje szereg opcji dystrybucji skanowanych dokumentów przez e-mail lub do folderu bez konieczności drukowania. Możliwe jest również skanowanie na karty pamięci poprzez opcjonalne gniazdo SD/USB. Układ faksujący dokonuje transmisji faksu w 2 sekundy. Szybka transmisja internetowa, IP lub w sieci lokalnej pozwala zredukować zużycie papieru.

Czas nagrzewania wynoszący 10 sekund dla urządzenia MP 171 i 30 sekund dla urządzeń MP 171F/MP 171SPF oraz krótki czas przywracania do gotowości pozwalają zmniejszyć pobór energii. Standardowy moduł dupleksu przyczynia się również do zmniejszenia zużycia papieru. Pojemnik na 1 350 arkuszy minimalizuje liczbę niezbędnych interwencji użytkowników.

Urządzenia objęte są 12-miesięczną gwarancją producenta i oferowane są odpowiednio w cenach: 3 100 zł, 4 600 zł oraz 5 400 zł netto.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.