Gadu-Gadu.pl – nowy portal w polskim Internecie

Lista największych polskich portali informacyjnych powiększyła się o serwis, którego autorem jest właściciel najpopularniejszego komunikatora internetowego w Polsce.

Ten dobrze znany dotychczas adres www od dzisiaj oznacza nie tylko stronę komunikatora Gadu-Gadu, ale także portal oferujący serwis informacyjny z różnych dziedzin: polityki, rozrywki, show-biznesu, porad, gospodarki. Producent komunikatora zdecydował się na zaoferowanie użytkownikom GG i wszystkim internautom lekkiego, urozmaiconego portalu. To również odpowiedź na liczne zapotrzebowanie ze strony społeczności, która w adresie gadu-gadu.pl upatrywała też serwisu o większym zakresie, niż tylko strony typowo produktowej i korporacyjnej.

Czytelnicy podczas przeglądania portalu, mając uruchomiony komunikator Gadu-Gadu (GG), będą mogli śledzić aktywność swoich znajomych z listy kontaktów – wspólnie polecać sobie artykuły, komentować. Korzystanie z portalu nabiera więc innego charakteru i jest zintegrowane z listami kontaktów w komunikatorze. Portal Gadu-Gadu.pl ponadto pokazuje na górze strony listę znajomych, którzy są obecnie zalogowani do GG.

Pomimo zmiany formuły, gadu-gadu.pl pozostaje nadal głównym adresem w sieci, z którego można pobrać oficjalne wersje komunikatora Gadu-Gadu, dowiedzieć się więcej o jego możliwościach, zapoznać się z innymi usługami sieci GG – dla nich została stworzona nowa, specjalna sekcja w serwisie.

Portal został przygotowany i jest wydawany przez spółkę GG Network S.A. Nad aktualizacją i rozwojem serwisu czuwa własna redakcja Gadu-Gadu.pl.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.