Produkt wyposażono w dotykowy ekran o przekątnej 4,3

Goclever 4390T FE pomoże ominąć utrudnienia na drodze

Produkt wyposażono w wyraźny, panoramiczny dotykowy ekran o przekątnej 4,3″ i rozdzielczości 480 x 272. Urządzenie jest gotowe do pracy z pełną funkcjonalnością zaraz po wyjęciu z opakowania. Nawigacja posiada specjalizowany procesor Centrality Atlas III Dual Core 396 MHz. Urządzenie zaopatrzono w antenę TMC (Traffic Message Channel), za pomocą której można odbierać informacje o korkach, robotach drogowych i innych utrudnieniach na drodze. Informacje połączone są z możliwością wytyczenia alternatywnej trasy, omijającej te punkty.

Goclever 4390T FE prezentuje wytyczoną trasę zarówno na mapie, jak i w formie szczegółowego opisu, który zawiera wykaz miejsc na trasie, wraz z odległością do kolejnego manewru. Każdy zakręt jest pokazany w zbliżeniu. Wygodę użytkowania podnosi tryb nocny, w którym kolory wyświetlacza są dobrane tak, aby nie męczyć wzroku. Produkt posiada opcję umożliwiającą odtwarzanie plików MP3 oraz AVI. Ponadto dysponuje przeglądarką zdjęć i plików tekstowych.

Aplikacja Goclever Map wyposażona została w tryb 3D z możliwością regulacji kąta i kierunku widzenia. Plany większych miast zawierają realistycznie odwzorowane budynki wraz z teksturowaniem. Wyszukiwarka adresów i POI nie wymaga wpisania całej nazwy, lecz zaledwie kilku pierwszych liter. Błędy literowe są korygowane automatycznie.

Nawigacja dysponuje aktualną bazą fotoradarów na terenie całej Europy. W momencie przekroczenia dopuszczalnej prędkości, zostaje wyświetlone ostrzeżenie. Wyróżniającą cechą urządzenia jest GeoPix – fotonawigacja, pozwalająca na łatwe dotarcie do miejsc, w których wykonano zdjęcia z koordynatami geograficznymi. Dane dotyczące fotografii interesujących miejsc można wprowadzać własnoręcznie lub skorzystać z Internetu. Podróż stanie się łatwiejsza dzięki możliwości optymalizacji punktów trasy, zlokalizowanych i ułożonych przez program w takiej kolejności, aby drogę można było pokonać w jak najkrótszym czasie.

Mapy oraz informacje o punktach użyteczności publicznej zostały oparte o najnowsze źródła kartograficzne TeleAtlas. W przypadku Polski, aktualne dane pochodzą z eMapy (100% pokrycia). Mapy są zainstalowane na karcie pamięci SD 2GB.

Model Goclever 4390T FE jest już dostępny na rynku. Sugerowana cena detaliczna to: 599 złotych. W komplecie znajduje się ładowarka, uchwyt samochodowy, kabel USB, karta SD 2 GB z mapami oraz antena TMC. Producent daje na swoje urządzenia 24 miesięczną gwarancję door-to-door.