W zależności od upodobań, klienci mogą wybrać jeden z 4 kolorystycznych wariantów

Gryzoń o zasięgu 15 metrów

Autoryzowany dystrybutor marki A4Tech, Multioffice, wprowadzi w maju 2009 r. na polski rynek bezprzewodową mysz komputerową A4Tech 2.4G Full Speed Wireless Optical Mouse G7630.

Nową mysz może ona pracować w odległości do 15 metrów od komputera, przez co powinna się sprawdzić podczas prowadzenia prezentacji lub rozgrywek na dużym ekranie. Częstotliwość pracy urządzenia (500Hz) oraz technologia dwustronnej komunikacji (2-Way Communication) powinny eliminować wszelkie opóźnienia. Za takim wykorzystaniem „gryzonia” przemawia również rozdzielczość, wynosząca 1 000 DPI.

W związku z tym, że coraz więcej użytkowników korzysta z bezprzewodowych urządzeń i w miejscach publicznych istnieje ryzyko występowania zakłóceń, opisywaną mysz została wyposażona przez producenta w technologię Auto Channel Hopping. Wykrywa ona automatycznie i zabezpiecza dostępne kanały komunikacji, co ma dawać gwarancję bezprzewodowego połączenia najwyższej jakości.

A4Tech G7630 oprócz standardowych przycisków i rolki pozwala na nawigację przy pomocy wbudowanej obsługi gestów. Po naciśnięciu prawego przycisku uzyskuje się dostęp do 8 funkcji uruchamianych odpowiednim ruchem myszy (np. do przodu, do przodu i w lewo, w lewo i do tyłu, itd.).

Użytkownicy, którzy nie lubią „niespodzianek” w postaci wyczerpanej baterii, będą zadowoleni z faktu, że najnowszy model został wyposażony we wskaźnik stanu naładowania. Myszy komunikują się z komputerem za pośrednictwem portu USB 2.0.

W zależności od upodobań, klienci mogą wybrać jeden z 4 kolorystycznych wariantów: klasyczny szary, metaliczny srebrny, matowy żółty i jaskrawo czerwony. Sugerowana cena detaliczna brutto A4Tech G7630 wynosi: 69zł. Urządzenia komputerowe marki A4Tech objęte są 24-miesięczną gwarancją.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.