Wyposażone w baterię Li-polimerową, zapewniają do 10 godzin ciągłego słuchania lub 700 godzin czuwania

Hybrydowe słuchawki bezprzewodowe

Bezprzewodowe stereofoniczne słuchawki wykorzystujące technologię Bluetooth MT3526 CALYPSO BT, nadadzą się zarówno do słuchania muzyki, jak i rozmów internetowych.

Słuchawki są zgodne ze wszystkimi urządzeniami wyposażonymi w Bluetooth, takimi jak laptopy, PDA, telefony komórkowe i inne urządzenia muzyczne. Ergonomiczna konstrukcja, elastyczny pałąk, miękkie poduszki i niska waga (73g z bateria) mają zapewnić komfort użytkowania.

Słuchawki są wyposażone w mikrofon, który sprawdzi się w komunikacji VoIP, jak również w rozmowach za pośrednictwem komunikatorów internetowych. Zaletą zestawu jest funkcja powiadamiania o nadchodzącym połączeniu telefonicznym – urządzenie automatycznie przełącza na rozmowę, a po jej zakończeniu automatycznie włącza muzykę.

Wyposażone w baterię Li-polimerową, zapewniają do 10 godzin ciągłego słuchania lub 700 godzin czuwania. Na uwagę zasługuje prosty sposób zasilania zestawu, które odbywa się za pośrednictwem zwykłego kabla USB przez port USB. Zaleca się używanie zasilacza MT 6256. Słuchawki można składać, co umożliwia ich wygodne przenoszenie.

Gwarancja: 2 lata, sugerowana cena detaliczna: 139,99 PLN.

Właściwości:

  • Zgodne z Bluetooth V 2.0, Class II,  ISSC MM, A2DP, HFP, HDP, AVRCP
  • Pasmo przenoszenia: 20Hz – 20kHz
  • Przyciski kontroli mediów (głośność, wprzód, wstecz, pause)
  • Bateria: Li-Polimerowa  400 mAh
0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.