Poza wsparciem finansowym Pomagacze mają również możliwość poprzeć fundację lub cel, oddając swoje głosy, klikając na banery dobroczynne oraz informując znajomych o tym, że mogą pomóc

Internetowa platforma służąca do pomagania

SiePomaga.pl

Każdy internauta może dołożyć swoją „cegiełkę”, wpłacając dowolną kwotę na wybraną przez siebie akcję za pośrednictwem jednego z kilkunastu dostępnych systemów płatności na witrynie SiePomaga.pl. Poza wsparciem finansowym Pomagacze mają również możliwość poprzeć fundację lub cel, oddając swoje głosy, klikając na banery dobroczynne oraz informując znajomych o tym, że mogą pomóc.

– SiePomaga to pierwsza w Polsce platforma, służąca do pomagania tym, którzy tej pomocy najbardziej potrzebują, w dodatku na tak szeroką – w zasadzie nieograniczoną – skalę – mówi Wiktor Schmidt z Netguru – Cieszymy się, że będziemy mogli przyczyniać się do jej rozwoju, wykorzystując nasze doświadczenia, związane z budowaniem społeczności internetowych. To dla nas cenne i bardzo satysfakcjonujące doświadczenie, tym bardziej, że temat publicznych zbiórek pieniędzy na cele charytatywne to wciąż dość dyskusyjna kwestia, traktowana przez wiele osób bardzo nieufnie. Mamy nadzieję to zmienić – dodaje.