Poza wsparciem finansowym Pomagacze mają również możliwość poprzeć fundację lub cel, oddając swoje głosy, klikając na banery dobroczynne oraz informując znajomych o tym, że mogą pomóc

Internetowa platforma służąca do pomagania

SiePomaga.pl łączy w jednym miejscu ludzi chcących wspierać szczytne cele,z organizacjami pozarządowymi, których misją jest niesienie pomocy.

Każdy internauta może dołożyć swoją „cegiełkę”, wpłacając dowolną kwotę na wybraną przez siebie akcję za pośrednictwem jednego z kilkunastu dostępnych systemów płatności na witrynie SiePomaga.pl. Poza wsparciem finansowym Pomagacze mają również możliwość poprzeć fundację lub cel, oddając swoje głosy, klikając na banery dobroczynne oraz informując znajomych o tym, że mogą pomóc.

– SiePomaga to pierwsza w Polsce platforma, służąca do pomagania tym, którzy tej pomocy najbardziej potrzebują, w dodatku na tak szeroką – w zasadzie nieograniczoną – skalę – mówi Wiktor Schmidt z Netguru – Cieszymy się, że będziemy mogli przyczyniać się do jej rozwoju, wykorzystując nasze doświadczenia, związane z budowaniem społeczności internetowych. To dla nas cenne i bardzo satysfakcjonujące doświadczenie, tym bardziej, że temat publicznych zbiórek pieniędzy na cele charytatywne to wciąż dość dyskusyjna kwestia, traktowana przez wiele osób bardzo nieufnie. Mamy nadzieję to zmienić – dodaje.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.