BikeFama, czyli Web 2.0 dla rowerzystów

Internetowa społeczność rowerzystów

Wystartowała nowa internetowa społeczność Bikerów, czyli osób uprawiających kolarstwo - zarówno zawodowo jak i zupełnie amatorsko - BikeFama.pl.

Serwis oprócz standardowych funkcji społecznościowych, czyli rowerowego forum dyskusyjnego, zakładania własnych profili, blogów, odszukiwania i zdobywania znajomych czy wymiany wiadomości, komentarzy spełnia także funkcje typowego serwisu portalowego. Rozbudowany kalendarz z aktualnymi wydarzeniami w świecie rowerowym (zawody rowerowe), artykuły zawierające zarówno relacje z wypraw i wycieczek jak i testy sprzętu rowerowego. BikeFama umożliwia każdemu użytkownikowi zarówno korzystanie z zawartości serwisu jak i jego tworzenie. Każdy może redagować artykuły lub dodawać nowe zdarzenia.

Ciekawostką jest rozbudowany dział ogłoszeń. Zarejestrowani użytkownicy za darmo mogą wystawiać na sprzedaż części i akcesoria rowerowe dzięki czemu łatwo może dojść do transakcji pomiędzy zainteresowanymi. Przydatną funkcją jest też umożliwienie każdemu użytkownikowi prowadzenie własnego bloga oraz własnej galerii zdjęć.

Funkcja ta umożliwia także prowadzenie bloga, galerii i forum dyskusyjnego klubom lub zrzeszeniom nie posiadającym do tej pory własnej strony internetowej. Dodatkową ciekawą funkcją jest możliwość ustawienia widoczności forum tylko dla zaproszonych wobec czego nie proszeni goście nie mogą czytać wewnętrznych grupowych postów.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.