Dostępne są dwa tryby -

Kino domowe z funkcją interpolacji sygnału wejściowego

DAV-DZ280 to nazwa nowego kina domowego, złożonego z odtwarzacza DVD z cyfrowym wzmacniaczem S-Master oraz sześciu głośników o łącznej mocy wejściowej 850 W.

Na polskim rynku pojawił się nowy zestaw kina domowego firmy Sony, w którego wyposażeniu znajdziemy cztery głośniki satelitarne, głośnik centralny oraz mały, 160-milimetrowy subwoofer. Zestaw może poszczycić się całkowitą mocą wejściową 850 W. Żywe, kinowe brzmienie zapewnią dekodery Dolby Digital, Dolby Prologic II i DTS oraz wzmacniacz cyfrowy S-Master, a funkcja interpolacji sygnału wejściowego umożliwi reprodukcję sygnału 1080p przez przewód HDMI.

Urządzenie posiada również tuner UKF z systemem RDS i pamięcią 30 stacji oraz funkcję odtwarzania filmów DivX i MPEG oraz muzyki, bezpośrednio z odtwarzacza podłączonego poprzez port USB.

Funkcja REC TO USB pozwoli na zgrywanie płyt CD do formatu MP3 za pomocą jednego przycisku, bezpośrednio do urządzenia USB, odtwarzacza lub telefonu WALKMAN, zaś funkcja Dialogue Enhancer zagwarantuje dobrą słyszalność dialogów i ograniczenie głośności nagłych efektów dźwiękowych.

Odtwarzacz jest zgodny z różnymi formatami, a odtwarza nośniki – DVD / CD / Video CD / SACD / i plików mp3 / JPEG.

Nowe kino domowe jest już dostępne, w cenie około 1150 złotych.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.