Bateria, w którą wyposażono DVD-LS84 pozwala obejrzeć do 3 dwugodzinnych filmów.

Kino w plecaku – nowy przenośny odtwarzacz DVD Panasonic

Panasonic wprowadza na polski rynek wieloformatowy, przenośny odtwarzacz DVD o czasie działania aż o 15% dłuższym niż poprzedni model.

Bateria, w którą wyposażono DVD-LS84 pozwala obejrzeć, np. podczas długiego lotu samolotem, do 3 dwugodzinnych filmów. Używając słuchawek i redukując jasność ekranu użytkownik może wydłużyć czas działania urządzenia do siedmiu godzin, co jest aż o ponad 15% lepszym wynikiem niż w poprzednim modelu tej serii – DVD-LS83. W tym czasie może odtwarzać najpopularniejsze formaty multimedialne. DVD-LS84 odczyta płyty DVD-Video, DVD-RAM, DVD-R/-R DL, DVD-RW, +R/+RW oraz CD i CDR/RW. Użytkownik ma możliwość korzystania z multimediów w formatach WMA, MP3, HighMat, JPEG, VIDEO CD, SVCD oraz DivX. Wysoka jakość obrazu utrzymywana jest dzięki 12-bitowemu konwerterowi D/A oraz cyfrowemu systemowi redukcji szumów. Dźwięk generowany przez DVD-LS84 nie pozostaje w tyle za obrazem – urządzenie jest zgodne z formatami Dolby Digital oraz DTS.

Razem z DVD-LS84 użytkownik otrzymuje zestaw montażowy umożliwiający umieszczenie odtwarzacza na samochodowym zagłówku. Urządzenie posiada dwa wyjścia słuchawkowe pozwalające na wygodne użytkowanie odtwarzacza więcej niż jednej osobie. Model DVD-LS84 skonstruowano w oparciu o tzw. Mono Arm – rozwiązanie konstrukcyjne, które pozwala na wygodną regulację kąta ustawienia 8-calowego ekranu. Dzięki niskiej wadze (niewiele ponad 1 kg) i kompaktowym wymiarom, DVD-LS84 świetnie sprawdzi się na wakacjach i w podróży. W zestawie znajduje się także ładowarka samochodowa umożliwiająca korzystanie z DVD-LS84 podczas długiej podróży autem.

Odtwarzacz DVD-LS84 znajdzie się w sprzedaży w maju cenie brutto 1 079 PLN.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.