Kompakt naszpikowany funkcjami

Sony wprowadza na polski rynek kolejny kompaktowy aparat cyfrowy, wyposażony w 12-megapikselową matrycę, 4-krotny zoom optyczny i szereg funkcji upiększających fotografie.

Na polskim rynku pojawił się kolejny aparat cyfrowy firmy Sony, który imponuje nie tylko ilością funkcji, ale również ilością złotówek, które trzeba na niego wydać. Model DSC-W230 posiada jednak 12,1-megapikselową matrycę, szerokokątny (30 mm) obiektyw Carl Zeiss Vario-Tessar z 4-krotnym zbliżeniem optycznym, ulepszone funkcje migawki na uśmiech oraz rozpoznawania i śledzenia twarzy, inteligentne rozpoznawanie sceny, a także optyczny stabilizator obrazu SteadyShot, wysoka czułość do ISO 3200 i technologia Clear RAW Noise Reduction, które pozwolą na wykonanie ostrych zdjęć w trudnych warunkach oświetleniowych.

W wyposażeniu znajdziemy również 3-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 230 tysięcy pikseli i szerokim kącie widzenia, wyjście HD, funkcję PhotoTV HD, poprawiającą wyświetlanie fotografii na kompatybilnym telewizorze BRAVIA, procesor BIONZ, funkcję optymalizacji zakresu dynamicznego z nowym trybem Plus, a także funkcję udźwiękowionego pokazu slajdów HD, która daje możliwość wyświetlania obrazu z efektami specjalnymi i muzyką na ekranie telewizora.

Aparat Sony DSC-W230 można już znaleźć na polskim rynku, w cenie 860 złotych. Tradycyjnie u Sony – dobre wykonanie, wysoka cena.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.