Aparat T900 dostępny będzie w kolorach srebrnym, czarnym, czerwonym i brązowym

Kompakt z dotykowym ekranem i nagrywaniem filmów HD

Sony Cybershot DSC-T90

Aparat o oznaczeniu T90, o którym pisaliśmy w połowie lutego, dotarł do Polski. Model ten cechuje 12,1-megapikselowa matryca, obiektyw Carl Zeiss Vario-Tessar z 4-krotnym zbliżeniem optycznym, funkcja zapisu filmu HD 720p z prędkością 30 klatek na sekundę i dźwiękiem stereo, ulepszona funkcja migawki na uśmiech i technologia rozpoznawania twarzy z możliwością nadania priorytetu dzieciom lub dorosłym, inteligentne rozpoznawanie sceny, a także optyczny stabilizator obrazu SteadyShot, wysoka czułość ISO 3200 oraz technologia Clear RAW Noise Reduction.

Co więcej, w wyposażeniu nowego kompaktu znajdziemy 3-calowy ekran dotykowy o rozdzielczości 230 tysięcy pikseli, wyjście HD do wyświetlania filmów i fotografii na telewizorze HD (przy użyciu oferowanego oddzielnie przewodu), procesor obrazu BIONZ, funkcja D-Range Optimiser (Optymalizacja zakresu dynamicznego) z nowym trybem Plus oraz program Picture Motion Browser, ułatwiający zarządzanie zdjęciami, ich wyszukiwanie i wyświetlanie na komputerze.

Dostępny w szerokiej gamie kolorów aparat Sony T90, pojawił się już w kilku sklepach internetowych. Jego cena to 1355 złotych.