Laserowy sensor LaserStream ma zapewnić precyzyjne działanie na niemal wszystkich typach powierzchni

Łatwa w użyciu, bezprzewodowa myszka dla notebooka

Dzięki swoim niewielkim rozmiarom oraz zastosowanej technologii Bluetooth, mysz Icon7 S450 jest ciekawą propozycją dla użytkowników notebooków.

Nowa myszka Icon7 nawiązuje automatycznie połączenie z komputerem, bez stosowania dodatkowego odbiornika znanego z tradycyjnych myszy bezprzewodowych. Mysz S450 została wyposażona w dodatkowy przycisk zmieniający czułość myszy w zakresach 800, 1200 i 1 600 dpi bez konieczności instalowania sterownika. Wystarczy przytrzymać wciśnięty przycisk przez dwie sekundy. Pozwala to na dopasowanie poruszania kursora do indywidualnych potrzeb czy wymagań konkretnej aplikacji.

Laserowy sensor LaserStream ma zapewnić precyzyjne działanie na niemal wszystkich typach powierzchni, a przechylna rolka umożliwia przewijanie zarówno w pionie jak i w poziomie w systemie Microsoft Windows Vista. Dodatkowo. S450 została wyposażona w antypoślizgowe uchwyty, które powodują, że mysz mimo niewielkich rozmiarów ma pewnie leżeć w dłoni.

Mysz Icon7 została wyposażona w pięć programowalnych przycisków, dzięki którym można np. zmieniać aktywną aplikację (funkcja standardowo obsługiwana przez kombinację klawiszy Alt+Tab) za pomocą jednego kliknięcia lub włączyć trójwymiarowy widok okien (Vista Flip 3D) za pomocą dwóch kliknięć (funkcje dostępne bez konieczności instalowania sterownika).

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.