15 kwietnia 2009 roku Xella Polska, jako pierwszy producent w branży budowlanej, uruchomiła swój sklep internetowy

Materiały budowlane do kupienia w Sieci

Xella Polska, jako pierwszy producent w branży budowlanej, uruchomiła swój sklep internetowy, w którym można w nim kupić materiały budowlane SILKA i YTONG.

W sklepie internetowym firmy Xella można kupić nie tylko materiały budowlane SILKA i YTONG, ale również akcesoria – profesjonalne narzędzia, ubrania robocze oraz filmy instruktażowe. Sklep przygotowano zarówno z myślą o ekipach budowlano-wnętrzarskich, jak i inwestorach indywidualnych oraz osobach, które amatorsko dokonują drobnych napraw w swoich domach. Dokładne opisy i wizualizacja fotograficzna produktów, a także przyjazna wyszukiwarka pozwalają łatwo wybrać odpowiedni asortyment i sprawnie dokonać zakupu.

Zamówienia w sklepie Xella można składać siedem dni w tygodniu, wyłącznie przez platformę internetową. Przyjęcie zamówienia potwierdzane jest telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej. Realizacja potwierdzonych zamówień następuje tylko w dni robocze.

Przy zakupie materiałów budowlanych klient ma możliwość wybrania oferty jednego z kilku dystrybutorów, odpowiadających miejscu jego zamieszkania/budowy domu. To właśnie z nim uzgodni szczegóły realizacji swojego zamówienia.

Sklep, dostępny pod tym adresem, akceptuje karty kredytowe. Płacić można również przelewem – tradycyjnym lub internetowym oraz SMS-em. Po potwierdzeniu dokonania płatności zakupiony towar zostaje wysłany wraz z fakturą VAT na wskazany adres.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.