Nowy notebook Aspire został wyposażony w panel CineCrystal z podświetleniem LED, o formacie 16:9 i przekątnej 15,6 cala

Multimedialny notebook Acera

Acer wprowadza do sprzedaży nowego notebooka Aspire, który jest przeznaczony dla użytkowników domowych.

Nowy notebook Aspire został wyposażony w panel CineCrystal z podświetleniem LED, o formacie 16:9 i przekątnej 15,6 cala. Zestaw funkcji optymalizujących obraz oraz duże wartości współczynnika kontrastu mają umożliwić uzyskanie intensywnych, naturalnych kolorów. Podświetlenie klawiatury pozwala pisać nawet w ciemności a system Dolby Home Theater trzeciej generacji otoczy 5.1-kanałowm dźwiękiem przestrzennym o dużej rozdzielczości, natomiast wzmacniacz Acer Tuba CineBass dostarczy dodatkowych basów. Komputer jest oparty o procesor Intela.

Zastosowana pamięć DDR3 o pojemności do 4 GB ma gwarantować szybkie reakcje systemu oraz płynną pracę wielozadaniową. Aspire 5935 może być wyposażony w dysk twardy o pojemności do 500 GB. Wbudowany czytnik kart pamięci „6 w 1” obsługuje najczęściej stosowane formaty kart pozwalając na łatwe i szybkie przenoszenie danych.

Aby zapewnić pełną łączność, zastosowano nowoczesne technologie bezprzewodowe i przewodowe: kartę WLAN 802.11b/g/Draft-N Wi-Fi CERTIFIED współpracującą z technologiami Acer SignalUp i Nplify, wbudowany interfejs Bluetooth 2.0+EDR, gigabitową kartę LAN oraz modem telefoniczny. System do wideo-konferencji Acer Video Conference, zawierający kamerę internetową Acer Crystal Eye, program Acer Video Conference Manager oraz opcjonalny telefon VoIP Acer Xpress pozwala na utrzymywanie kontaktów z rodziną i znajomymi oraz uczestniczenie w wideo-konferencjach.

W celu zabezpieczenia komputera oraz zgromadzonych w nim danych przed osobami niepowołanymi, notebook Aspire 5935 może być wyposażony w czytnik linii papilarnych Acer Bio-Protection z pakietem oprogramowania, zarówno zapewniającym biometryczną ochronę komputera, jak i pozwalającym na wygodne uruchamianie aplikacji, ulubionych odnośników i list odtwarzania.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.