W najbliższym czasie platforma planuje wprowadzić możliwość pobierania materiałów w najwyższej jakości (HD)

National Geographic Channel już w Internecie

Od dzisiaj filmy i programy, które dotychczas można było oglądać tylko na antenie National Geographic Channel, są już dostępne o każdej porze, na życzenie w serwisie tvscreen.

Dzięki dystrybucji dokumentów National Geographic Channel w Sieci, widzowie i internauci otrzymują o wiele szerszy dostęp do filmów i programów nadawanych dotychczas tylko w linearnych kanałach telewizyjnych. Mają też możliwość oglądania ich w dogodnym dla siebie momencie, także wielokrotnie, zarówno bezpośrednio z serwera, jak i po pobraniu na komputer osobisty.

Specjalnie na potrzeby telewizyjnego kanału tematycznego na tvscreen.pl – platformy, która ruszyła pod koniec stycznia – została utworzona dedykowana kategoria. Widzowie mogą wykupić 30-dniowy, nieograniczony dostęp do stale uzupełnianego, specjalnego pakietu, składającego się z kilkudziesięciu odcinków popularnych serii emitowanych dotychczas tylko na antenie National Geographic Channel.

Pakiet NGC, w którym znajduje się ponad 30 tytułów z pięciu specjalnie wybranych serii, dostępny jest w promocyjnej cenie 6,90 zł za 30 dni. Pakiet ten będzie stale uzupełniany o nowe odcinki i popularne serie.

Wszystkie filmy z Pakietu NGC dostępne są również w globalnym pakiecie FULL screen zawierającym ponad 300 tytułów z wszystkich kategorii tematycznych (34,90 zł za 30 dni).

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.