Nowe urządzenie NAVIX objęte jest 24 miesięczną gwarancją w systemie door-to-door

Nawigacja GPS NAVIX z 7″ wyświetlaczem dotykowym LCD

AJM Electronics

AJM Electronics, dystrybutor na rynku polskim nawigacji NAVIX, dodaje do swojej oferty nowe urządzenie GPS o nazwie NAVIX 07PL. Model ten jest bardzo prosty w obsłudze nawet dla osób, które do tej pory nie miały wiele do czynienia z nawigacjami GPS. Dzięki intuicyjnemu, czytelnemu interfejsowi, praktycznie po wyjęciu z opakowania nadaje się do pracy.

Oprócz funkcji właściwych dla nawigacji GPS, można go wykorzystać do oglądania filmów, przeglądania zdjęć, odtwarzania plików mp3 i mp4, czy też do przeglądania plików txt. NAVIX 07PL pracuje także jako transmiter FM (wbudowany głośnik) i posiada wbudowany moduł Bluetooth.

GPS posiada najnowszą wersję mapy MapaMap 6.0, dzięki której można m.in. sprawnie poruszać się po ponad 2,5 tysiąca miast i miejscowości w Polsce. W przypadku większych miast, budynki widać w trójwymiarze. NAVIX 07PL pracuje w trybie dziennym oraz nocnym (automatyczny wybór), natomiast informacje o zbliżających się manewrach mogą być podawane głosem Macieja Wisławskiego.

Nawigacja NAVIX 07PL kosztuje około 850 złotych. Więcej informacji na temat nowego GPS-u znajdziecie na stronie producenta.