Niecodziennie słuchawki dokanałowe

VEDIA wprowadza nową linię produktów – VEDIA Muzzio. Jako pierwsze w sprzedaży znajdą się słuchawki dokanałowe Muzzio Cutedoks w kształcie... zwierzątek.

Linia VEDIA Muzzio obejmuje produkty OEM, wyselekcjonowane spośród bogatej światowej oferty innych producentów i centrów rozwoju. Pierwszym produktem w nowej linii są słuchawki dokanałowe Muzzio Cutedoks. Do końca roku w sprzedaży znajdą się m.in. trzy modele odtwarzaczy multimedialnych.

Początkowo słuchawki Muzzio Cutedoks dostępne będą w czterech wersjach: panda, pszczółka, biedronka oraz świnka. W przyszłości VEDIA planuje wprowadzić kolejne, odważne i kolorowe modele. Wszystkie słuchawki Cutedoks posiadają czułość na poziomie 93 dB (+/- 3dB). Zastosowano w nich membranę 9,2 mm, z pasmem przenoszenia na poziomie 20 ~ 20.000Hz. W zestawie wraz ze słuchawkami znajdują się wymienne końcówki silikonowe.

Słuchawki dokanałowe charakteryzują się tym, że wkłada się je bezpośrednio w kanał słuchowy (w przeciwieństwie do popularnych „pchełek” opieranych na małżowinie usznej). Dzięki wymiennej końcówce o różnych rozmiarach można je dopasować do własnych potrzeb i zapobiec tym samym ich wypadaniu. Dodatkowo słuchawki dokanałowe izolują od zewnętrznych szumów i hałasu. Dzięki temu muzyki można słuchać znacznie ciszej – w niektórych przypadkach głośność ustawiona na odtwarzaczu może spaść nawet o połowę.

Cena Muzzio Cutedoks jest dość atrakcyjna – 39 zł brutto niezależnie od wzoru. Słuchawki objęte są roczną gwarancją.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.