Nokia E75 już w sprzedaży (aktualizacja)

Po paru miesiącach kuszenia, biznesowa Nokia E75 wreszcie trafia do sprzedaży. To telefon z wysuwaną klawiaturą QWERTY i nowym e-mailowym UI, wraz z wsparciem dla Microsoft Exchange.

Po pierwszym wycieku jeszcze w listopadzie zeszłego roku, następnie potwierdzeniu informacji na początku lutego 2009 roku, Nokia wreszcie oficjalnie wprowadza na rynek biznesową Nokię E75 z wysuwaną klawiaturą QWERTY. To pierwszy telefon fińskiego producenta z nowym e-mailowym Interfejsem użytkownika, dopełnionym obsługą systemu Microsoft Exchange, a ponadto pierwszy z serii E, mogący pochwalić się funkcjonalnością grania N-Gage.

Dzięki Nokia Messaging telefon oferuje użytkownikom dostęp do poczty prywatnej i biznesowej poprzez większość istniejących kont e-mail, m. in. Yahoo! Mail, Gmail, Windows Live Hotmail, Interia, Onet, Wirtualna Polska, a wiadomości na telefon dostarczane są automatycznie i na bieżąco. Pocztę w telefonie można skonfigurować w kilka sekund za pomocą trzech prostych kroków. Nokia E75 to pierwszy telefon z licencją na usługę Nokia Messaging, która dostępna jest w nim bezpłatnie na całe życie produktu.

W wyposażeniu znajdziemy również 3,2-megapikselową kamerę, nawigację GPS, łączność WiFi, Bluetooth, dwuzakresową HSDPA, radio FM, złącze microUSB, 3,5-milimetrowe wyjście audio, a także 2,4-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 240 x 320 pikseli.

Telefon można już zamawiać na stronie fińskiego producenta, choć dostępny jeszcze nie jest. Nokia E75 kosztuje 2150 złotych, czyli koszt całkiem nieźle wyposażonego notebooka.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.