Obudowa notebooka ma bardzo klasyczny, wręcz spartański wygląd

Notebook o klasycznym wyglądzie na platformie Montevina

ICom wprowadził do oferty nowy model PrestigeBooka. Klasyczna stylistyka solidnej, sztywnej obudowy kryje, zdaniem producenta, udany mariaż wydajności i mobilności.

PrestigeBook 7330 jest oparty o platformę mobilną Montevina firmy Intel z chipsetem PM45+ICH9M z procesorami serii Core 2 Duo. Maszynę wyposażono w kartę grafiki GeForce 9600GS na złączu PCI Express z 512MB własnej pamięci. W zależności od ceny konfiguracje wyposażone są w procesory Intel T5800 do T9600, 2 lub 4 GB RAM-u oraz dyski Serial ATA 250 GB lub 320 GB z możliwością rozbudowy do 500 GB.

Obudowa notebooka ma bardzo klasyczny, wręcz spartański wygląd, dzięki temu zapewnia wysoką sztywność, a długie zawiasy gwarantują trwałość całej konstrukcji. Notebook posiada matrycę 15,4″ WXGA 1 280 x 800 typu Glare, czytnik kart flash: Secure Digital, Memory Stick, Multimedia Card oraz xD, kartę dźwiękową 5.1 z wyjściem analogowym i cyfrowym (S/PDIF) oraz port MMCX.

Z lewej strony PrestigeBooka 7330, oprócz HDMI, znajdziemy 2 porty USB i eSata. Z tyłu gniazdo Kensington Lock, gniazdo zasilania oraz D-Sub i RJ45. Z prawej strony kolejne 2 porty USB, napęd DVD-RW oraz RJ11, zaś od przodu gniazda audio oraz czytnik kart flash.

Ciekawostką którą zainteresują się sklepy na wschodzie kraju jest klawiatura posiadająca oprócz standardowych liter także znaki Cyrylicy. Notebook jest w kolorze czarnym po zewnętrznej stronie natomiast w kolorze srebrnym po wewnętrznej. Kamera internetowa 2 megapixele umieszczona jest w ruchomym module.

ICom PrestigeBook 7330 objęty jest gwarancją trwającą 24 miesiące i można ją przedłużyć do 36 miesięcy. Z notebookiem Klient otrzymuje pakiet oprogramowania ICom DVD Pack, a w nim między innymi ochronę antywirusową na 12 miesięcy.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.