Pajączek w najtańszej wersji Standard kosztuje 75 zł brutto

Nowa wersja Pajączka – nowe ułatwienia przy tworzeniu stron WWW

Niedawno ukazała się nowa wersja Pajączka o numerze 5.9.0 w której wprowadzono blisko setkę zmian w porównaniu do poprzedniego wydania.

Podstawowym celem modyfikacji było poprawienie stabilności na różnych systemach operacyjnych oraz ułatwienie pracy początkującym użytkownikom. Nowa wersja to także nowe zasady licencjonowania i nowe, korzystniejsze ceny. Bieżąca wersja została gruntownie przetestowana przez autorów na Windows 98 SE, 2000, XP oraz Vista. Pajączek był również testowany w chińskim i amerykańskim oddziale firmy Microsoft pod kątem współpracy z nowym systemem Windows 7. Według zapewnień Creamsoft, na wszystkich tych systemach program pracuje poprawnie.

Ułatwienie pracy początkującym to przede wszystkim narzędzie kreatora strony, który uruchamiany jest przy starcie programu i pozwala na szybkie i łatwe stworzenie pierwszej strony na podstawie wbudowanych w program atrakcyjnych szablonów. Jest to nawiązanie do jednej z pierwszych wersji Pajączka o nazwie Light, która była takim właśnie kreatorem i z pomocą której wiele osób stworzyło swoją pierwszą stronę.

Jedną z ważniejszych zmian w bieżącej wersji programu są nowe zasady licencjonowania i nowe ceny poprawiające dostępność programu. Począwszy od wersji 5.9.0 wprowadzony został system darmowych aktualizacji przez określony czas np. 1 rok, 2 lata, 3 lata i na zawsze. Użytkownik może korzystać z programu bezterminowo wybierając dodatkowo okres czasu, w trakcie którego może pobierać i instalować nowe wersje bez żadnych dodatkowych opłat upgrade. Korzyścią wynikającą z tej nowości jest przede wszystkim niższa cena oraz możliwość darmowych aktualizacji nie tylko w ramach wersji 5, ale również do wersji 6 czy 7, które pojawią się w przyszłości.

Pajączek w najtańszej wersji Standard kosztuje 75 zł brutto. Wersja Professional to koszt 162 zł brutto. Warto również wspomnieć, że Pajączek jest dostępny z 70% rabatem dla osób niepełnosprawnych oraz 40% rabatem dla szkół i organizacji charytatywnych.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.