W serwisie zarejestrowało się już ponad 1 500 osób a pierwsze produkty sprzedały się po cenach niższych od rynkowych o średnio 30%

Nowy serwis aukcyjny i nowe zasady: Rabaton.pl

Rabaton.pl

Rabaton.pl wprowadza nowe zasady internetowej aukcji – podczas licytacji cena nie wzrasta a maleje. Licytujący nie zgłaszają sum jakie są w stanie zapłacić za licytowany przedmiot a jedynie czekają aż stanieje on do atrakcyjnej wartości.

Zasada jest prosta – licytacja rozpoczyna się od ceny rynkowej produktu. Licytujący, który przystąpi do aukcji spowoduje, że cena przedmiotu spadnie o 50 groszy. Każdy kolejny uczestnik obniży cenę przedmiotu o kolejne 50 groszy i tak aż do zera. Licytujący może obniżyć cenę o kolejne 50 groszy co minutę. W każdym momencie uczestnik aukcji ma możliwość jej zakończenia i zakupu przedmiotu natychmiast, po aktualnej, wylicytowanej cenie, jeżeli uzna obniżkę za wystarczającą.

Dodatkowo organizator aukcji pokrywa koszty dostawy wygranego przedmiotu i z wygraną nie wiążą się dodatkowe opłaty za transport, które są często nadużywane na aukcjach i w sklepach internetowych do sztucznego podbijania cen i zwiększają koszt zakupu nawet o 20%. Licytujący ma pewność, że zakupiony towar pochodzi od polskiego dystrybutora, jest nowy, oryginalny i objęty pełną gwarancją.

Zakończony, pierwszy miesiąc działalności serwisu pokazał, że pomysł cieszy się dużym zainteresowaniem, mimo że polscy internauci podchodzą do nowych rozwiązań z dystansem. W serwisie zarejestrowało się już ponad 1 500 osób a pierwsze produkty sprzedały się po cenach niższych od rynkowych o średnio 30%.

Na osoby, które zarejestrują się już dzisiaj czeka promocja, zwycięzca aukcji za podzielenie się swoją opinią o systemie na łamach serwisu otrzymuję nagrodę w wysokości 40zł. Oferta jest ograniczona.