Norki mają łączyć w sobie prostotę, użyteczność i przyjazną grafikę

Pierwsze polskie narzędzie do współpracy on-line dostępne dla wszystkich

Serwis internetowy NaSpolke.pl uruchomił pierwsze polskie narzędzie do współpracy online oparte na idei Wiki.

Norki, bo o nich mowa, mają łączyć w sobie prostotę, użyteczność i przyjazną grafikę. Za ich pomocą kilka osób może pracować, planować, tworzyć, bez wychodzenia z domu. Przydatne mogą być m.in. dla studentów, którzy do tej pory zakładali grupowe maile i w ten sposób wymienili się notatkami i informacjami o zmianach w planie zajęć. W Norkach możemy przechowywać pliki i udostępniać je innym oraz mamy możliwość pracy nad jednym dokumentem tekstowym, bez konieczności ściągania go na dysk komputera. Jeśli ktoś wprowadzi zmianę a nie zostanie ona zaakceptowana przez pozostałych, bez problemu możemy odtworzyć poprzednią wersję, dzięki tzw. wersjonowaniu plików. W kalendarzu możemy zaznaczać terminy egzaminów, spotkań i innych wydarzeń, a na forum – wymieniać się opiniami i uwagami na temat pracy.

Korzystając z serwisu www.NaSpolke.pl można więc już nie tylko znaleźć osoby do projektu przez ogłoszenia, ale także wspólnie go zrealizować od początku do końca w Norkach, bez konieczności wychodzenia z domu.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.