Abonenci telewizji nowej generacji n swój rachunek testowo otrzymają drogą satelitarną wprost na dekoder

Rachunki dostarczane na ekran twojego telewizora

Sto tysięcy Klientów platformy n swoje rachunki otrzyma drogą satelitarną przez dekoder wprost na ekran swojego telewizora.

Platforma n jako pierwsza na polskim rynku rozpoczyna prace nad wdrożeniem nowego sposobu dostarczania rachunków. Zamiast tradycyjnej papierowej faktury, Abonenci telewizji nowej generacji n swój rachunek testowo otrzymają drogą satelitarną wprost na dekoder. Aby go odczytać, wystarczy jeden przycisk na pilocie.

W przeciwieństwie do papierowego rachunku, wysyłanego pocztą, nowy dokument sprzedaży dotrze do adresata już w kilka minut po jego wysłaniu.  Użytkownik korzystając z menu „Płatności” na swoim dekoderze może w dowolnym momencie sprawdzić wysokość kwoty do zapłaty, termin płatności a także podejrzeć cały rachunek. Każdy odebrany rachunek przechowywany będzie na dekoderze przez trzy kolejne miesiące.

Nowy sposób dostarczania dokumentów sprzedaży nie wpłynie na sposób dokonywania płatności przez Klientów telewizji nowej generacji n. Tak, jak do tej pory, będą oni mogli regulować rachunki za usługi telewizji n w najdogodniejszy dla siebie sposób: przelewem bankowym, gotówką, za pomocą systemu Bilix lub polecenia zapłaty. Jeżeli faza testów zakończy się pomyślnie już wkrótce nową formą dostarczania rachunków objęci zostaną wszyscy indywidualni abonenci telewizji nowej generacji n.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.